Kiralık Gelinlik

Oskar Gelinlik olarak sunduğumuz gelinlik kiralama hizmeti ile gelinliğinizi isterseniz satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Karar vermeden önce yazımızı mutlaka okuyun ve bize ulaşın!

Kiralık gelinlik

Gelinlik kiralanır mı?

Elbette en ideali, sadeliğin ve saflığın simgesi olan gelinliğin satın alınarak bir ömür boyu saklanmasıdır. Ancak bunun tercih edilmediği durumlarda gelinlik kiralamak da makul bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır.

Kiralık gelinlik fiyatları ne kadar?

Kiralık gelinlik fiyatları ne kadar?

Kiralık gelinlik fiyatları satılık gelinliklerden daha uyguna gelmektedir. Satın almaya göre yaklaşık üçte bir fiyatına olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlar modele göre değiştiği için tam bir rakam vermek güç olsa da, 2022 Temmuz ayı itibarıyla 5.000-10.000 TL arasında değişmektedir.

•	Kiralık gelinlikte istediğim değişikliği yapabilir miyim

Kiralık gelinlikte istediğim değişikliği yapabilir miyim?

Evet! Hazır modellerden seçmek zorunda değilsiniz. Temel model üzerinde çok sayıda değişiklik de yapabilirsiniz. Bu da gelinlik kiralamayı cazip bir seçenek haline getirmektedir.

•	En popüler kiralık gelinlik modelleri

En popüler kiralık gelinlik modelleri nelerdir?

Her tarz ve kesimde gelinliği kiralayarak giyebilmeniz mümkündür. Vücut hatları orantılı, iddialı tarzda gelinler için de kiralık balık gelinliklerin öne çıktığını söylemek mümkündür. Kiralık gelinliklerde genellikle beyaz, kırık beyaz, krem rengi ve renkli ürünler tercih edilmektedir.